CARREGANT
CARREGANT

NOSALTRES

VOL és una sala de concerts que gestiona la cooperativa L’Afluent. La direcció artística de la sala busca sempre propostes musicals fora del circuit més comercial. En aquest sentit, el nostre criteri es guia per un codi que propugna el respecte i la igualtat entre les persones i que entén l’art com a element de transformació social.


RIDER

CONTACTE

Carrer de Sancho d'Àvila, 78
08018 Barcelona

MAPA

Pots escriure'ns aquí.

SUBSCRIU-TE

Si vols mantenir-te informada de totes les activitats que programem, sisplau, omple el formulari:

SEGUEIX-NOS

AMB EL SUPPORT DE

Ajuntament de Barcelona

GESTIONAT PER

L'afluent

Disseny de Clase

Programació de Viso Haus

HISTORIC

Divendres
02/11/2018 20:30
Celeste
Nigra Sum
Divendres
09/11/2018 21:30
Mujeres
vàlius
Dissabte
10/11/2018 20:00
Coherence
Mad Squad
Salina
Dijous
15/11/2018 21:00
Eleanor Friedberger
Divendres
16/11/2018 21:30
It it Anita
Shht
Xtrarradio DJ's
Dissabte
17/11/2018 20:30
Fetus
Trinitat Nova
Dimarts
20/11/2018 21:00
Joan of Arc
Divendres
23/11/2018 21:30
Jorra i Gomorra
Me and the bees
Dissabte
24/11/2018 21:00
The inspector cluzo
Divendres
30/11/2018 21:30
Aldrin y Collins
Sheriff
Dissabte
01/12/2018 20:00
Adult
Alqa
Divendres
07/12/2018 23:00
Yessi Perse
NPLGNN
Sin Sync Djs
Zen55 Djs
Dissabte
08/12/2018 21:30
Diego Garcia
Tirana
Divendres
14/12/2018 21:30
Medalla
Camellos
Dissabte
15/12/2018 21:30
Texxcoco
Black Islands
Urpa
Divendres
21/12/2018 21:30
Parmesano
Salina
Glitterhouse
Dissabte
22/12/2018 21:30
Les Sueques
Pentina't Lula
Santa Spinna DJ's
Dimarts
25/12/2018 21:00
vàlius
Divendres
28/12/2018 21:30
E.J. Marais
Mans O
ulldeter
BB Cream
Ikram Bouloum
Dissabte
29/12/2018 23:00
Fire Warriors
Primatical
Mighty Vybs
Dilluns
31/12/2018 01:00
Ultra-local records DJ
O.D.O.O.
Dissabte
12/01/2019 21:30
10€
Caboverde
Same Fire
Person Person
Divendres
18/01/2019 21:30
10€
Torpedo Dude
La Son
Falç de Metzinera
Dissabte
19/01/2019 21:30
10€
Moves
Indigo Days
Divendres
25/01/2019 21:30
7€
Slang
Nois
Dissabte
26/01/2019 21:30
8/10€
Retirada!
Súper Gegant
Vuelve Zinc
Ultra-local DJ's
Dijous
31/01/2019 21:00
10/14€
Thalia Zedek Band
Süma
Divendres
01/02/2019 21:30
8/10€
RVE
Kilo Vee
Rui Ho
noctilucents
Drakis DJs
Zen55 Djs
Divendres
08/02/2019 21:30
8/10€
Chaqueta de Chándal
Alavedra
Mausuleo
Dissabte
09/02/2019 22:00
7€
MANS O
MBODJ
NYEM
Ikram Bouloum
Ulldeter
Divendres
15/02/2019 21:30
8/10€
Power Burkas
Bonestorm
Las Huecas
Dimarts
19/02/2019 21:00
10/14€
Sun Araw
Divendres
22/02/2019 21:30
7/9€
Gebre
La Sentina
Kimbery Clark DJ
Dissabte
23/02/2019 21:00
8/10€
Agost
Nus
Buffalo
Diumenge
24/02/2019 20:00
5/7€
Yax
Woodchuck
Rum For All
Fastloud
Dimecres
27/02/2019 20:30
12/15€
Adrian Marth
Gullen
Núria Garcia
TAURO
Weia
Divendres
01/03/2019 21:30
8/10€
Lume!
Paraíso Plástico
Divendres
08/03/2019 21:30
10/14€
Jaakko Eino Kalevi
Dissabte
09/03/2019 21:30
8/10€
Calvin Love
Divendres
15/03/2019 21:00
10/12€
Las Ruinas
Diamante Negro
DJ Monamí
Dissabte
16/03/2019 21:00
10/12€
Las Ruinas
Diamante Negro
Pin&Pon DJ's
Divendres
22/03/2019 21:30
8/10€
Estramoni
The Bird Yellow
Dissabte
23/03/2019 21:30
8/12€
Apartamentos Acapulco
Bestia Bebé
Dimecres
27/03/2019 21:00
6/8€
Chaval
Los Sara Fontán
Divendres
29/03/2019 20:30
14/16€
Blood Youth
Fears Away
Dissabte
30/03/2019 23:00
5/7€
Bobbie Johnson
Ikram Bouloum
Dj Busa
Divendres
05/04/2019 21:30
6/8€
Texxcoco
Olsen Twinz
Dissabte
06/04/2019 20:00
9/10€
L’Hereu Escampa
Pinpilinpussies
Lookmomnohands
Meconio
Monsieur Cactus DJ set
Diumenge
07/04/2019 18:00
5€
Sunny Graves
Ikram Bouloum
Kentaro Terajima
Shelly
Rumbler
Isamit
Divendres
12/04/2019 21:30
8/12€
Yawners
Help Me Please I Am Dying
Marta Knight
Dissabte
13/04/2019 20:00
8/12€
Time for T
Zulabard
Alavedra
Divendres
19/04/2019 23:00
10/12€
Kamixlo
Ultramiedo
ARMA DJ
Dissabte
20/04/2019 21:30
10/12€
Dj Yata
Diumenge
21/04/2019 21:30
10/12€
Ànteros
Mount Cane
Divendres
26/04/2019 21:30
0€
AMIGO TOTAL PARTY
Dissabte
27/04/2019 21:30
6/8€
Ice Haven
Olsen Twinz
Walking Lands
Diumenge
28/04/2019 19:30
12/15€
Giardini di Mirò
Dimarts
30/04/2019 21:30
8/10€
Wood
Atención Tsunami
The Handclappers
Dijous
02/05/2019 20:00
6/8€
DobleCapa
Divendres
03/05/2019 21:30
8/10€
Fado x Nixi
Dissabte
04/05/2019 21:00
10/13€
Falciots Ninja
Ominira
Diumenge
05/05/2019 18:00
5€
Iberian Juke x Glory Daze
Divendres
10/05/2019 21:30
10/13€
Michel Cloup Duo
Ultra-Local Records DJ's
Dissabte
11/05/2019 21:30
7/10€
Her Little Donkey
Nomembers
Dijous
16/05/2019 20:30
12/15€
Yndi Halda
STAGHORN
Divendres
17/05/2019 21:30
8/10€
Sergi Egea
Germà Aire
Famèlic DJ's
Dissabte
18/05/2019 21:00
6/8€
Vancouver Undercover
Tú No Existes
Espacea
Divendres
24/05/2019 21:30
12/15€
Atom Rhumba
Sin Sync DJ'S
Dissabte
25/05/2019 21:30
8/10€
Alado Sincera
Salina
Lullavy
Diumenge
26/05/2019 19:30
8/10€
Sunwatchers
See Night (solo)
Dijous
06/06/2019 18:00
0€
Cabaret Internet
Dissabte
08/06/2019 22:30
5/7€
B4MBA
Misbah w/ Reece West
Reece West
Baba Sy
Diumenge
09/06/2019 22:30
0€
Ikram Bouloum
Bofirax
DJ BUSA
Dijous
13/06/2019 18:00
0€
Goliad
Gullen
Divendres
14/06/2019 20:30
10/12€
Univers
Heather
Tercer Sol
Dead Moon DJ's
Dissabte
15/06/2019 21:30
8/10€
Gambardella
STA
Diego Armando Dj
Dijous
20/06/2019 18:00
0€
Gatasanta
Nit ADG LAUS DJ'S
Divendres
21/06/2019 23:00
0€
Dissabte
22/06/2019 21:30
10/12€
The Secret Society
Retirada!
Elvira
Diumenge
23/06/2019 23:00
0€
Ultra-Local Records Djs
Dimarts
25/06/2019 21:00
7/10€
Lawrence Arabia
Tronco
Dijous
27/06/2019 18:00
0€
Goliad
Marco Man
Divendres
28/06/2019 22:00
7/9€
Sergi Botella (Performance)
Jovendelaperla
Brolla
iii
David M. Romero
Dissabte
29/06/2019 21:00
9/11€ o 13/15€
Bórgamo Ventura
Nois
Diamante Negro
Urpa
Slippery Dimi DJ
Dijous
04/07/2019 18:00
0€
Le Ranso
Mother
Divendres
05/07/2019 21:30
8/10€
Aloha Bennets
Autodestrucció
Diamante Negro
Help Me Please I'm Dying
Sandré
Trinitat Nova
Pantocrator
Alavedra
Wapisimo
Dissabte
06/07/2019 15:45
Sergi Botella 12 Hours Hotremix
Dijous
11/07/2019 18:00
0€
murianoise
Oriol de Vigo
Divendres
12/07/2019 21:30
12/15€
Sr Chinarro
Dissabte
13/07/2019 22:00
6/8€
Jokko
iii
Julietta Ferrari
Jonás de Murias
Regulateur De FLUX
Dijous
18/07/2019 22:00
10/20 €
Conducta
Sharda
Mind Of A Dragon
MisDigest
Special Guest
Divendres
19/07/2019 21:30
10/13€
Cuchillo de Fuego
Una Bèstia Incontrolable
Dijous
25/07/2019 18:00
Cheb Lila
lucus
Dissabte
31/08/2019 22:00
10€
Modular Night 2019
Dimecres
04/09/2019 20:30
6/8€
DJ Perro
El Tercer Semestre
Dissabte
07/09/2019 21:30
8/12€
The Natvral (The Pains of Being Pure at Heart)
Dimarts
10/09/2019 21:30
8/10€
Mad Squad
Espígol
Dijous
12/09/2019 21:00
10/15€
Vels trio
Divendres
13/09/2019 21:30
8/12€
The Zephyr Bones
Furguson
SDH
Dissabte
14/09/2019 21:30
8/10/12€
Kelly Kapøwsky
Filles Europees
Dijous
19/09/2019 21:00
10/12€
Joseba Irazoki
Marcel Bagés amb Phicus
Divendres
20/09/2019 21:30
10/12€
Acid Mess
Notes To Myself
Divendres
27/09/2019 21:00
0€
Orquesta Paradiso
Elijah Okello
Ulldeter
JUDDER
Slagwerk Dj’s
Dissabte
28/09/2019 21:30
8/10€
Anímic
Lisasinson
Weia
Chorizo DJ's
Dilluns
30/09/2019 18:00
6/8€
Dead Normal
SMFORMA
Espinoza
Cold Beats Djs
Dimecres
02/10/2019 21:00
6/8€
Beezewax
Pinpilipussies
Divendres
04/10/2019 21:30
6/8€
EJ Marais
BB Cream
Le Ranso
Dissabte
05/10/2019 23:00
8€
Michael Fabulous
Divendres
11/10/2019 22:30
5€
Sin Sync Prom Party - Edició Aniversari
Dissabte
12/10/2019 22:30
6/8€
Wa?ste + Xyn Cabal + http.dbr + Angoisse DJ's
Dissabte
19/10/2019 21:30
8/10€
Ídolos del Extrarradio
Monopol
Divendres
25/10/2019 21:30
10/12€
Wind Atlas
Reserva Espiritual de Occidente
Dissabte
26/10/2019 21:30
10€
La URSS
Nois
Presidente DJ
Dijous
31/10/2019 20:30
10/12€
Caseta
Johnny b zero
Karabash
Jordi Serradell

LOV 2019

Nando Cruz
«¡Jo mai vaig dir que això no és música!»
Artur Estrada
Entrevista a Edu Chirinos de Las Ruinas, radiant
Sergio Picón
Yndi Halda, la música que sigue cambiando mi vida
Mans O
Entrevista a Shabazz Palaces
Can’t Play Kanter
És el podcast el nou fanzine?
Isamit Morales
Sin sync: el llenguatge abans que la tècnica
Edi Pou
Compassos de cinc

LOV 2018

Aïda Camprubí
Leonor SS en directe al Feeel
Sergi Egea
Benvinguts a la nostra habitació